Naujienos

<<Atgal

Chemija – įdomiai ir nenuobodžiai

Paskelbta 2015-09-04

Esi dešimtokas ar vienuoliktokas ir vien nuo minties apie įdomias chemijos paskaitas ir bendraminčių būrį tau verda galva? Norėtum leisti laiką ne tik nuotaikingai, bet ir naudingai? Ateik į Neakivaizdinę jaunųjų chemikų mokyklą „Pažinimas“. Neakivaizdinėje mokykloje laukia 5 sesijos (beveik kaip universitete!), susidedančios iš 3 dienas trunkančių paskaitų, pratybų ir, geriausia, laboratorinių darbų. Ir ne bet kur, o Vilniaus Universiteto Chemijos fakultete. Tai puiki galimybė mokytis suprasti, mąstyti, diskutuoti ir ieškoti bendro sprendimo. 

Kyla klausimas, kas tave lydės šiame, tikriausiai, nelabai lengvame kelyje? Juk vienam eiti nedrąsu. Nėra ko jaudintis – keliausi su pačia geriausia draugija – chemijos ar biochemijos studentais, kurie dažniausiai patys yra baigę šią neakivaizdinę mokyklą. Sklinda gandai, kad net paskambinęs jiems vidury gūdžios nakties sulauksi reikiamos pagalbos. Net jei nežinai, kaip HCl reaguoja su NaOH.

Kuo dar naudinga ši mokykla? Gali būti tikras, kad chemija ne tik mokykloje, bet ir universitete taps kur kas labiau suprantamu dalyku. Tikriausiai dažnai galvoji, koks tas studentiškas gyvenimas ir, nors dar ne visai laikas, labai knieti pabandyti? „Pažinimas“ tikrai leis paragauti studentiško gyvenimo su visais pliusais ir minusais – bendraminčiai nauji draugai, laisvė, atsakomybė, naktys prieš egzaminus ir dar šis tas, kas telieka pati tikriausia studentiška paslaptis. Bet ją atradus, pažadame, nenusivilsi.
Tavęs laukiančius atradimus galima būtų vardinti ir vardinti, bet juk geriau vieną kartą pabandyti nei šimtus išgirsti. Tad visus norinčius 10–11 klasių mokinius kviečiame prisijungti prie jau 16-osios „pažinimiečių” laidos.

Užpildykite anketą ir atsiųskite išspręstas užduotis iki rugsėjo 15 dienos. 

 
© Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Neakivaizdinė jaunųjų chemikų mokykla „Pažinimas“. Visos teisės saugomos.