Apie mokyklą

<<Atgal

Pažinti įstabųjį chemijos pasaulį mokinius kviečia 

Neakivaizdinė jaunųjų chemikų mokykla „Pažinimas“!

Ši mokykla skirta tiems, kurie neabejingi chemijai, siekia naujų žinių, seka mokslo naujoves. Mokykla įsteigta 2000 m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro iniciatyva, pritariant Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultetui.

Iš įvairiausių Lietuvos kampelių 10–11 kl. mokiniai į šią mokyklą priimami kasmet. Mokslas trunka dvejus metus. Pas mus vyksta sesijos (jų iš viso penkios), o tarp sesijų namuose dirbate individualiai, atliekate skirtas užduotis. Sesijų metu klausotės paskaitų, sprendžiate praktines užduotis, darote laboratorinius darbus, bendraujate su aukštos kvalifikacijos specialistais: tai prof. dr. Rimantas Raudonis, dr. Daumantas Matulis, habil. dr. Eugenijus Butkus, dr. Algirdas Brukštas ir kiti. Laboratorinius darbus ir tyrimus atliekate Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto laboratorijose.

Baigusiems mokyklą mokiniams išduodami mokyklos baigimo pažymėjimai.

Tokiu pažymėjimu tarsi kelialapiu į tolesnę karjerą džiaugiasi 1045 mokinių. Dalis jų pasirinkę chemijos mokslą ir tapę studentais grįžta pas mus kaip grupių kuratoriai, pratybų vadovai.

Susitiksime!

Neakivaizdine jaunųjų chemikų mokykla „Pažinimas“ rūpinasi:

  • Mokyklos vadovė – Irena Stankevičienė, LMNŠC Techninės kūrybos ir inžinierinio ugdymo skyriaus
  • Mokyklos mokslo vadovas –  prof. dr. Rimantas Raudonis, VU Chemijos ir geomokslų fakultetas
  • Mokyklos mokomųjų programų kuratorė – Agnė Dirmantaitė, VU Chemijos ir geomokslų fakultetas
  •  
 
© Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Neakivaizdinė jaunųjų chemikų mokykla „Pažinimas“. Visos teisės saugomos.